Logopedisten in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (291)
Brussel (110)
Henegouwen (317)
Limburg (171)
Luik (305)
Luxemburg (98)
Namen (158)
Oost-Vlaanderen (315)
Vlaams-Brabant (209)
Waals-Brabant (118)
West-Vlaanderen (366)


 

Logopedisten in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


Smets Berna
Korte Goerenstraat 6
3560 Linkhout

T: 013 - 462662

E: info@logiko.be
W: http://www.logiko.be/

Brouwer Sabine
Ellichtstraat 1
3770 Vlijtingen

M: 0487 - 461269

E: sebrouwer@hotmail.com

Camps Sabine
Hofakker 8
3740 Waltwilder

M: 0478 - 310779

E: sabinecamps@hotmail.be

Centrum voor Spraak- & Taalpathologie
Stadsplein 4
3960 Bree

T: 089 - 463243
F: 089 - 466215

E: revalcentrum@skynet.be

De Block S
Dennenweg 10
3520 Zonhoven

M: 0474 - 230196

E: sarahde_block@hotmail.com

Debatty I
Sint-Kristoffelstraat 18
3500 Hasselt

M: 0478 - 364692

E: idebatty@hotmail.com

Deglin Heijnen D
Boekhoutstraat 19
3890 Boekhout

M: 0473 - 849265

E: dominique.heijnen@telenet.be

EPB NV
Bodemstraat 14
3830 Wellen

T: 011 - 350670
F: 011 - 378078

E: info@epb.be

Evens Hilde
Molenveld 39
3580 Beringen

M: 0475 - 774389

E: evens.hilde@pandora.be

Flament Ellen
Schamprood 8
3920 Lommel

M: 0472 - 442873

E: ellenflament@hotmail.com

Gernaey Leen
Onze-Lieve-Vrouwstraat 55
3550 Zolder

T: 011 - 574869
M: 0478 - 474218

E: leen.gernaey@skynet.be

Geuens E BVBA
Bemvaartstraat 52
3900 Overpelt

T: 011 - 803484
M: 0477 - 273932

E: geuenseva@skynet.be

Goltstein Margriet
Schepersweg 118
3600 Genk

T: 089 - 367632
F: 089 - 367633

E: margriet.goltstein@telenet.be

Grosjean Annick
Hoogbaan 34a
3650 Dilsen-Stokkem

T: 089 - 753395
M: 0474 - 294370

E: annick.grosjean@skynet.be

Hebbrecht M
Wijkstraat 146
3700 Tongeren

T: 012 - 239485
M: 0476 - 221472

E: mhebbrecht@gmail.com

Henderickx Wendy
Weygaardstraat 2c
3530 Houthalen

T: 011 - 521991
M: 0472 - 578483

E: wendy.henderickx1@telenet.be

Hermans S
Hasseltsesteenweg 508
3700 Tongeren

T: 012 - 210703
M: 0473 - 576093

E: hermans_sylvie@hotmail.com

Heyligen Sara
Kapelweg 20a
3910 Neerpelt

T: 011 - 646413
M: 0476 - 955437
F: 011 - 656385

E: sara@heyligen.net

Inge Daelmans
Eburonenlaan 13
3650 Dilsen-Stokkem

T: 089 - 355811

E: ingedaelmans@hotmail.com

Jadoulle Josine
Klein Jeukstraat 78
3890 Jeuk

T: 011 - 481758

E: josine.jadoulle@pandora.be

Janssen E
Kapelstraat 3
3660 Opglabbeek

M: 0474 - 702076

E: janssenlogopedie@hotmail.com

Janssens V
Detmoldlaan 23
3500 Hasselt

M: 0495 - 441579

E: veerle_janssens@hotmail.com

Knoops Mieke
Heersestraat 28a
3870 Heers

M: 0497 - 945073

E: mieke.knoops@telenet.be

Knuysen Caroline
Zelemsebaan 4-1
3560 Meldert

T: 013 - 290613
M: 0479 - 391029

E: caroline.knuysen@pandora.be

Lafosse-Dammekens VOF
Hoekvijverslaan 39
3500 Hasselt

M: 0473 - 840769

E: elsdammekens@skynet.be

Lavigne Ann
Beemdenstraat 1
3510 Kermt

T: 011 - 871719

E: ann.lavigne@telenet.be

Logopedie voor volwassenen
Huidevettersstraat 90
3530 Houthalen

M: 0494 - 363890

E: miekedonders@hotmail.com

Logopedisch Centrum De Wending
Bruglaan 42
3960 Bree

T: 089 - 462819
F: 089 - 704483

E: de.wending.bvba@telenet.be

Logopedisch Centrum Mireille Jacobs
Leopold II Straat 1
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 674950

E: logo@mireillejacobs.be

Logopediste
Heuvel 60
3920 Lommel

M: 0479 - 662044

E: silvy.vandijck@hotmail.com

Loix K
Pliniuswal 1
3700 Tongeren

T: 012 - 395161
F: 012 - 262751

E: kathleen_loix@hotmail.com

Luysterborgh L
Kanaalstraat 27
3945 Kwaadmechelen

M: 0472 - 423343

E: liese.luysterborgh@gmail.com

Menten A
Hasseltsesteenweg 311
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 684272

E: annementen@skynet.be

Merken H
Nijverheidslaan 129
3620 Lanaken

T: 089 - 704205
M: 0486 - 859083

E: hilde.merken@euphonynet.be

Minten K
Stevoortse Kiezel 337
3512 Stevoort

M: 0498 - 308055

E: katrijnminten@hotmail.com

Paredis Sophie/Stephan
Steenbakkerijstraat 5
3600 Genk

T: 089 - 811636
M: 0478 - 547235

E: stephane.paredis@pandora.be

Peeters Helga
Steendriesen 48
3980 Tessenderlo

T: 013 - 674711

E: peeters.helga@skynet.be

Possemiers Anke
Eendepoelstraat 6
3740 Eigenbilzen

M: 0498 - 802414

E: logo.possemiers@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?