Logopedisten in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (291)
Brussel (110)
Henegouwen (317)
Limburg (171)
Luik (305)
Luxemburg (98)
Namen (158)
Oost-Vlaanderen (315)
Vlaams-Brabant (209)
Waals-Brabant (118)
West-Vlaanderen (366)


 

Logopedisten in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


't Logopedisch centrum
Boomgaardstraat 11
2230 Ramsel

T: 016 - 609907
M: 0497 - 089264

E: elke.vlaeminck@gmail.com
W: http://www.hetlogopedischcentrum.be/

Google+
Christel Lacroix
Veldekens 44
2600 Berchem

T: 03 - 2816662
M: 0495 - 533992
F: 03 - 2816662

E: info@christellacroix.be
W: http://www.christellacroix.be/

Ines Theys
Begijnendijksesteenweg 44
2230 Ramsel

T: 016 - 695943
M: 0495 - 635350

E: theys.ines@skynet.be
W: http://www.logopedie-herselt.be/

Lo-go!
Molenstraat 53
2960 Brecht

M: 0472 - 498884

E: info@lo-go.be
W: http://www.lo-go.be/

Logopedische praktijk Aurélie Debougnoux
Begijnendijksesteenweg 36
2230 Ramsel

T: 016 - 848807
M: 0473 - 457634

E: info@logopedie-ad.be
W: http://www.logopedie-ad.be/

LogoSenSe
Dorp 6b
2250 Olen

T: 014 - 728257
M: 0471 - 278451

E: toon@logosense.be
W: http://www.logosense.be/

Logopedische groepspraktijk die doet aan diagnostiek en behandeling van logopedische problemen. Wij zijn gespecialiseerd in de behandeling van stemstoornissen en stotteren.
Acke Mique VZW
Korte Leemstraat 7
2018 Antwerpen

T: 03 - 2338897
F: 03 - 2338897

E: stemstudio@advalvas.be

Aerts G
Hendrik Speecqvest 32
2800 Mechelen

T: 015 - 291045
M: 0497 - 838873

E: glenn_aerts@skynet.be

Antwerps Revalidatiecentrum VZW
Lange Elzenstraat 52-54
2018 Antwerpen

T: 03 - 2372529
F: 03 - 2485931

E: arc-reva@tiscalinet.be

Archana Roosen
Zagerijstraat 44
2260 Westerlo

M: 0474 - 358252

E: archana.roosen@pandora.be

Assist Antwerpen
Amerikalei 152
2000 Antwerpen

T: 03 - 2384053

E: vanlooveren.nancy@scarlet.be

Assist Kalmthout
Statiestraat 68
2920 Kalmthout

T: 03 - 6444113

E: vanlooveren.nancy@scarlet.be

Ballon V
Hoevensebaan 187-1
2950 Kapellen

M: 0479 - 560033

E: vballon@hotmail.com

Bellens A
Lange Kroonstraat 133
2530 Boechout

T: 03 - 4543840
M: 0496 - 696858
F: 03 - 4558903

E: logopedie@annbellens.be

Beniest V
Achterhoefweg 29
2870 Ruisbroek

M: 0476 - 498121

E: vanessa.beniest@telenet.be

Brams Wendy
Boniverlei 170
2650 Edegem

M: 0495 - 874814

E: wendy.brams@skynet.be

Climan D
Boerenkrijglaan 6
2250 Olen

T: 014 - 266324
M: 0477 - 479118

E: danielcliman@hotmail.com

Couvent B
Eksterlaar 195
2100 Deurne

T: 03 - 3666630

E: bart.couvent@yahoo.fr

d Link
Plankenbergstraat 112
2100 Deurne

T: 03 - 3260232

E: info@ruimtedelink.be

De Letterdroom
Standplaats 73
2570 Duffel

M: 0479 - 956950

E: info@deletterdroom.be

De Letterdroom
Kasteellaan 11
2860 Sint-Katelijne-Waver

M: 0479 - 956950

E: info@deletterdroom.be

Dedecker Karen
Kessel-Dorp 93
2560 Kessel

M: 0494 - 404093

E: karen_dedecker@hotmail.com

Demeester Els
Landbouwstraat 81
2800 Mechelen

M: 0494 - 315182

E: els.demeester@gmail.com

Devalck I
Roggelaan 4
2500 Koningshooikt

T: 03 - 3245223

E: ilse.devalck1@telenet.be

Dingenen E
Ringlaan 222
2170 Merksem

M: 0472 - 545575

E: e.dingenen@gmail.com

Dupriez K
Kapittellaan 18
2547 Lint

T: 03 - 4546287
M: 0476 - 523559

E: katrien.dupriez@telenet.be

Eggermont Anita
Waterloostraat 61
2600 Berchem

T: 03 - 2260172

E: anita.eggermont@gmail.com

Engels L
Pastoor Moonslaan 3
2650 Edegem

T: 03 - 2885679

E: leen_engels@telenet.be

Forrier Tamara
Koningin Astridlaan 193
2800 Mechelen

T: 015 - 331441

E: tamara@telenet.be

Gaukema Nathalie
Wezenstraat 20
2370 Arendonk

M: 0496 - 419553

E: gaukemanathalie@hotmail.com

Geluykens E
IJsvogellaan 3
2540 Hove

M: 0475 - 591482

E: e.geluykens@pandora.be

Goossens I
Leopoldstraat 32
2800 Mechelen

T: 015 - 204207
F: 015 - 204208

E: logopedisch.atelier@skynet.be

Gubbels Linda
Nachtegaallaan 45
2660 Hoboken

T: 03 - 8258107
F: 03 - 8258107

E: linda.gubbels@skynet.be

Havermans Goedele logopediste
Kerkstraat 109a
2370 Arendonk

T: 014 - 672081

E: g.havermans@skynet.be

Hendrickx K
Azalealaan 61
2390 Oostmalle

T: 03 - 3117627
M: 0476 - 552538
F: 03 - 3117627

E: katleenhendrickx@telenet.be

Heuninck H
Hof van Riethlaan 42
2640 Mortsel

T: 03 - 4401108
M: 0486 - 060143

E: h.heuninck@skynet.be

Heylen E
Zandstraat 16
2260 Zoerle-Parwijs

M: 0499 - 125098

E: heylen.els@telenet.be

Hoorzorg Van Looveren
Sint-Jacobsmarkt 49
2000 Antwerpen

T: 03 - 2035200
M: 0475 - 623112

E: vanlooveren.nancy@scarlet.be

Katrien Van Rompaey
Rubensstraat 11
2280 Grobbendonk

M: 0473 - 836909

E: katrien_van_rompaey@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?